Yarışma Şartnamesini indirmek için lütfen tıklayınız.

2018 - 2019 Sosyal Uyum

"SOSYAL UYUM" KONULU 12. KARİKATÜR YARIŞMASI SONUÇLARI

Değerli Okul Müdürlerimiz, Öğretmenlerimiz, Öğrencilerimiz ve Velilerimiz,

Derneğimizin, bu yıl 12.kez Aydın Doğan Vakfı işbirliğinde gerçekleştirdiği " Sosyal Uyum" konulu karikatür yarışmamızın kazananları belli oldu.

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da karikatür yarışmasında ödül, mansiyon ve sergilenmeye değer görülen yarışmacılarımızın karikatürleri albüm olarak yayınlanacaktır.

Değerli katılımlarınız ve destekleriniz için teşekkür ederiz.

İLKOKUL KATEGORİSİ 3. ve 4. SINIFLAR

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
Yalın Akyüz
Özel İzmir SEV İlköğretim Kurumları/APEAS Karikatür Atölyesi

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ
Metehan Mesut
ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel Mersin Okulları

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ
Yaman Kırçiçek
Beşevler Gençlik Merkezi Karikatür Atölyesi

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
Devrim Ege Akbulut
İzmir Mavişehir 2 Bilim Kampüsü/APEAS Karikatür Atölyesi

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
Doruk Mumcu
TED İzmir Koleji/İzda Karikatür Atölyesi

ORTAOKUL I.KATEGORİ 5. ve 6. SINIFLAR

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
Nisa Tıknaz
Özel Bursa Kültür Okulları

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ 
Tufan Berk Aktaş
Beşevler Gençlik Merkezi Karikatür Atölyesi

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
Nefise Tıknaz
Özel Bursa Kültür Okulları

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
Ece Önemli
Özel Bursa Kültür Okulları

ORTAOKUL II.KATEGORİ 7. ve 8. SINIFLAR

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ 
Aysa Arıcı
Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu/Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ 
Utku Taylan
ÇEK Özel 3 Mart Ortaokulu

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ 
Bilgesu Başaran
Oğuzkaan Koleji Bahçelievler

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ 
Gökalp Çınar
Beşevler Gençlik Merkezi Karikatür Atölyesi

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
Eren Şeyben
Özel Kurtköy Bilfen İlkokulu

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
Sude Nimet Kılıç
Boyabat Yaşar Topçu Yatılı Bölge Ortaokulu/Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi

LİSE I.KATEGORİ 9. ve 10. SINIFLAR

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ 
Yasemin Güler
Beşevler Gençlik Merkezi Karikatür Atölyesi

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ 
Sevde Ünlü
Duatepe Anadolu Lisesi

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ 
Fatıma Rana Onat
Çolakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ 
Şehmuz İşgüzar
Kaya Karakaya Güzel Sanatlar Lisesi

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
Meriç Özkan
Beşevler Gençlik Merkezi Karikatür Atölyesi

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
Yaren Güceyü
ÇEK Özel 3 Mart Halil Güleç Fen Lisesi

LİSE II.KATEGORİ 11. ve 12. SINIFLAR

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ 
Bahar Barunduk
Kaya Karakaya Güzel Sanatlar Lisesi

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ 
Meltem Yılmaz
Kaya Karakaya Güzel Sanatlar Lisesi

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ 
Osman Çetin Dizdar
Beşevler Gençlik Merkezi Karikatür Atölyesi

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ 
Berkecan Çimen
Eskişehir Atatürk Güzel Sanatlar Lisesi

İLKOKUL KATEGORİSİ 3. ve 4. SINIFLAR MANSİYON ÖDÜLLERİ

Ayça Erdoğan
Beşevler Gençlik Merkezi Karikatür Atölyesi

Beren Koparan
Sabiha Gökçen İlkokulu/Gaziemir Belediyesi Karikatür Atölyesi

Derin Tatlıelma
Dr. M. Hilmi Güler Bilim ve Sanat Merkezi

Fırat Kılınç
Özel İzmir SEV İlköğretim Kurumları/APEAS Karikatür Atölyesi

Muaz Karakaş
Beşevler Gençlik Merkezi Karikatür Atölyesi

Yusuf Mert Ertürk
Abdurrahman Güneş İlkokulu/Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi

Zeynep Özcan
Beşevler Gençlik Merkezi Karikatür Atölyesi

ORTAOKUL I.KATEGORİ 5. ve 6. SINIFLAR MANSİYON ÖDÜLLERİ

Abdulgani El Said
Busmek Gemlik Kurs Merkezi Karikatür Atölyesi

Berat Berk Yusufoğlu
Oğuzkaan Koleji Çapa

Doruk Eryiğit
İTÜ GVO Özel Dr.Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu

Erkin Kaş
Oğuzkaan Koleji Çapa

Mira Ballı
Beşevler Gençlik Merkezi Karikatür Atölyesi

Kaan Derin
FMV Özel Erenköy Işık Ortaokulu

ORTAOKUL II.KATEGORİ 7. ve 8. SINIFLAR MANSİYON ÖDÜLLERİ

Muhammed Gökhan Perçem
Gebze Bilim ve Sanat Merkezi

Sinan Uslu
Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu/Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi

Sümeyra Toka
Boyabat Yaşar Topçu Yatılı Bölge Ortaokulu/Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi

Ayşe Berra Arıdil
Busmek Gemlik Kurs Merkezi Karikatür Atölyesi

Aziz Göveli
Boyabat Yaşar Topçu Yatılı Bölge Ortaokulu/Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi

İrem Kumburlu
Ceyhan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

LİSE I.KATEGORİ 9. ve 10. SINIFLAR MANSİYON ÖDÜLLERİ

Furkan Yılmaz
Eşrefpaşa Anadolu Lisesi

Mert Türk
Maçka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Şimal Karaköse
Çapa Fen Lisesi

Tarık Ali Hazneci
Beşevler Gençlik Merkezi Karikatür Atölyesi

LİSE II.KATEGORİ 11. ve 12. SINIFLAR MANSİYON ÖDÜLLERİ

Emre Bozdemir
Gemlik Anadolu İmam Hatip Fen ve Sosyal Bilimler Lisesi/ Busmek Gemlik Kurs Merkezi Karikatür Atölyesi

Melih Göver
Kaya Karakaya Güzel Sanatlar Lisesi

İLKOKUL KATEGORİSİ 3. ve 4. SINIFLAR SERGİLEME ÖDÜLLERİ

Alper Burak Yazıcı
Sakarya Bilim ve Sanat Merkezi

Didar Ertaş
Beşevler Gençlik Merkezi Karikatür Atölyesi

Nil Yıldız
Özel Karşıyaka Takev Okulları

Aslı Baburhan
Özel Karşıyaka Takev Okulları

Eylül Naz Aksoy
Oğuzkaan Koleji Bahçelievler

Hayrunisa Gültekin
Özel Çapa Bilim Koleji

ORTAOKUL I.KATEGORİ 5. ve 6. SINIFLAR SERGİLEME ÖDÜLLERİ

Kaan Derin
FMV Özel Erenköy Işık Ortaokulu

Ada Kayra Yüksel
Sinop Bilim ve Sanat Merkezi

Alin Asel Mordeniz
Özel Çapa Bilim Koleji

Alper Tekinbaş
Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu/Bayraklı Belediyesi Karikatür Atölyesi

Arda İnce
Oğuzkaan Koleji Çapa

Berk Bıyık
Oğuzkaan Koleji Çapa

Beyza Betül Özcan
Talatpaşa Ortaokulu/Bayraklı Belediyesi Karikatür Atölyesi

Cem Eyüboğlu
İTÜ GVO Özel Dr.Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu

Ceyla Özcan
Eyüboğlu Koleji

Çağan Küme
DEÜ Özel 75.Yıl Ortaokulu/APEAS Karikatür Atölyesi

Dilanur Erdoğan
Hamzalı Gölceğiz Cumhuriyet Ortaokulu

Dora Yalçın
Bil Koleji/Nez Atölye

Ece Güven
İTÜ GVO Özel Dr.Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu

Emre Barut
Oğuzkaan Koleji Bahçelievler

Feyza Bozak
Özel Çapa Bilim Koleji

Fikret Ömür Yılmaz
Oğuzkaan Koleji Bakırköy

Filiz Özbey
Türk-İsveç Kardeşlik Ortaokulu

Hamza Ensar Ünal
İzmir Karşıyaka İstek Okulları

Işıl Çöklü
Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu/Bayraklı Belediyesi Karikatür Atölyesi

İrem Anık
Eyüboğlu Koleji

İrem Unaran
İTÜ GVO Özel Dr.Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu

Kayra Demir
Beşevler Gençlik Merkezi Karikatür Atölyesi

Mehmet Ata Çoban
Beşevler Gençlik Merkezi Karikatür Atölyesi

Melisa Bora
İzmir Özel Türk Koleji/APEAS Karikatür Atölyesi

Naz Peri İrem Kurt
Balkanlar Koleji

Oğuzhan Akdemir
Beşevler Gençlik Merkezi Karikatür Atölyesi

Öykü Barlin
Balıkesir Özel Bahçeşehir Koleji

Sibel Melek Arat
Özel Çapa Bilim Koleji

Elifnaz Beyaz
Kale Okulları/Nez Atölye

Ece Önemli
Özel Bursa Kültür Okulları

ORTAOKUL II.KATEGORİ 7. ve 8. SINIFLAR SERGİLEME ÖDÜLLERİ

Ayşe Berra Arıdil
Busmek Gemlik Kurs Merkezi Karikatür Atölyesi

Alipaşa Öztürk
Şevket Yardımcı Ortaokulu

Arda Harbelioğlu
Beşevler Gençlik Merkezi Karikatür Atölyesi

Aylin Bao Uyen Doan
MEV Koleji Özel Basınköy Okulları

Canan Ezgi Ayan
Beşevler Gençlik Merkezi Karikatür Atölyesi

Ceren Arıkan
Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu/Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi

Ceylan Öztürk
Boyabat Yaşar Topçu Yatılı Bölge Ortaokulu/Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi

Derin Çokşenim
Özel Bilfen Ataşehir Ortaokulu

Didar Aşkın Ayrancıoğlu
Sinop Bahçeşehir Koleji/Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi

Duru Katun Kandemir
MEV Koleji Özel Basınköy Okulları

Ebrunur Yeşilova
Sinop Bilim ve Sanat Merkezi

Efe Yiğit Beyhan
Gebze Bilim ve Sanat Merkezi

Egemen Dursun
Beşevler Gençlik Merkezi Karikatür Atölyesi

Egemen Keleş
Nevvar Salih İşgören Ortaokulu/Gaziemir Belediyesi Karikatür Atölyesi

Ekin Efe Kırlılar
ÇEK Özel 3 Mart Ortaokulu

Eren Şengül
Yumrukaya Özel Eğitim Uygulama Okulu

Giray Mert Keçeci
Oğuzkaan Koleji Bahçelievler

Günay Ersoy
Yeni Nesil 2000 Okulları

İlay Alaton
İTÜ GVO Özel Dr.Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu

İnci Saracık
Özel Çapa Bilim Koleji

Lara Aral
Özel Feriköy Ermeni Okulu

Meryem Aydoğan
Boyabat Yaşar Topçu Yatılı Bölge Ortaokulu/Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi

Mert Taş
Balıkesir Özel Bahçeşehir Koleji

Naz Kestane
MEV Koleji Özel Basınköy Okulları

Nimet Biçer
Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu/Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi

Ömer Uçar
Boyabat Yaşar Topçu Yatılı Bölge Ortaokulu/Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi

Samıyakhon Boburkhonova
Özel İstanbul Koleji

Sıla Maral
Lütfiye Dr. Kenan Yılmaz Ortaokulu

Utkan Çalık
Eyüboğlu Koleji

Zeynep Eyvaz
Murat Atılgan Ortaokulu

Zeynep Burcu Sever
Beşevler Gençlik Merkezi Karikatür Atölyesi

Zeynep Naz Subaşı
Bahçeşehir Koleji Etiler Kampüsü

LİSE I.KATEGORİ 9. ve 10. SINIFLAR SERGİLEME ÖDÜLLERİ

Ahmet Faruk Tavşan
Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesi

Betül Aksu
Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesi

Bilal Öyke
Tuzla Anadolu Lisesi

Burak Boran
Özel Kipaş Eğitim Kurumları

Doğa Özgen
Sinop Bilim ve Sanat Merkezi

Elif Ayyıldız
Çapa Fen Lisesi

Elvin Karakaya 
Özel Ankara Maya Anadolu Lisesi

Furkan Yılmaz
Eşrefpaşa Anadolu Lisesi

İdil Duru Doğu
Maçka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

İrem Eryılmaz
Tuzla Anadolu Lisesi

Kerem Güneş
Beşevler Gençlik Merkezi Karikatür Atölyesi

Mustafa Akın Unutkan
Maçka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Sevde Ünlü
Duatepe Anadolu Lisesi

Sina İskenderoğlu
FMV Ispartakule Işık Fen Lisesi

Tuna Erkan
Beşevler Gençlik Merkezi Karikatür Atölyesi

Yunus Çavdar
Arsal Anadolu Lisesi

LİSE II.KATEGORİ 11. ve 12. SINIFLAR SERGİLEME ÖDÜLLERİ

Ali Burak Demir
Eskişehir Atatürk Güzel Sanatlar Lisesi

Fatma Nur Çaylı
Bedii Sabuncu Güzel Sanatlar Lisesi

İlayda Adıgüzel
Çapa Fen Lisesi

Jale Kara
Duatepe Anadolu Lisesi

Sudenaz Dışkaya
Maçka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Karikatür Yarışması
To Top ↑