Çocuklar Aşkına 2013

CEMİYET HAYATININ GENÇ TEMSİLCİLERİ   “ÇOCUKLAR AŞKI’NA” SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ KAPSAMINDA PODYUMA ÇIKTILAR. 

Cemiyet hayatının genç temsilcileri, Koruncuk Vakfı ve Yaratıcı Çocuklar Derneği yararına PERA PALACE HOTEL JUMEIRAH’ın ev sahipliğinde, EMAAR Türkiye, ARMAGGAN  VE  MAC’in sponsorluğunda, 18 Nisan 2013, Perşembe günü BRANDROOM defilesinde podyuma çıktılar.

 Koruncuk Vakfı ve Yaratıcı Çocuklar Derneği’nin önderliğinde, cemiyet hayatının genç temsilcileri,  “Çocuklar Aşkına” sosyal sorumluluk projesine imza attı. PERA PALACE HOTEL JUMEIRAH’ın ev sahipliğinde yapılan BRANDROOM defilesi, dünyanın lider gayrimenkul geliştirme şirketi EMAAR Properties’in ülke iştiraki EMAAR Türkiye, tasarım markası ARMAGGAN Mücevherleri, trendsetter makyaj markası MAC, dünyanın en iyi Belçika çikolatası GODİVA, Türkiye’ de ses ve ışık sistemlerinde lider STARAS ve saç tasarım markası EBİL’in sponsorluğunda 18 Nisan Perşembe günü gerçekleşti.

 Koruncuk Vakfı  Başkan Yardımcısı  Berrin Yoleri ve Yaratıcı Çocuklar Vakfı  Başkan Yardımcısı Demet Sabancı Çetindoğan’ ın organizasyonunu üstlendiği defile, Feryal Gülman, Merih Turan, İdil Fırat,  Beyza Arslan ve Begüm Eyilik’ in katkılarıyla gerçekleşti.  Ünlü sanatçı KENAN DOĞULU, bestesini yaptığı “Çocuklar Aşkına” şarkısını çocuklarla birlikte stüdyoya girerek seslendirdi. Defilenin koreografisini Öner Evez, sunuculuğunu ise Feryal Gülman gönüllü olarak üstlendi. Davete cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden bir çok kişi katıldı.

Tüm geliri KORUNMAYA MUHTAÇ ÇOCUKLAR VAKFI ve YARATICI ÇOCUKLAR DERNEĞİ'ne bağışlanacak defilede, Alpin Şahin, Aslan Gülman, Aslı Koray, Azade Balkaner, Begüm Eyilik, Berk Tunga, Beyza Arslan, Buse Yoleri, Ceylan Çapa, Ceylan Kendir, Defne Duna, Dila Bulut, Dila Toplusoy, Dilara Altınkılıç, Ece Doğulu, Ece Kerimoğlu, Emre Çüngüşligil, İdil Fırat, Kerim Hitay, Kerim Sabancı, Lara Türker, Melis Karadeniz, Mert Yoleri, Merve Üstünel, Mina Türker, Natalie Garih Hertzikovich, Nazlı Yazıcı, Pınar Sabancı, Tuana Savgı, Tümay Özkök, Yasemin Masis, Yelda Demirören, Yıldız Özer “Çocuklar Aşkı’na” podyumda yürüyen isimler arasında yer aldı.

Çocuklarımız adına çalışan Koruncuk Vakfı ve Yaratıcı Çocuklar Derneği’nin, faaliyetlerine katkı sağlamak ve gençlerimizin sosyal sorumluluk bilincini geliştirerek bu alanda yapılacak çalışmalara dahil etmek amacıyla her yıl tekrarlanmak üzere 2013 yılında başlatılan, bir sosyal sorumluluk projesidir.

To Top ↑