Çocuklar Aşkına 2014

ÇOCUKLAR AŞKINA” SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ  İÇİN KORUNCUK VAKFI VE YARATICI ÇOCUKLAR DERNEĞİ YARARINA  GENÇLER YİNE PODYUMDAYDI
                              
“Çocuklar Aşkına” Sosyal Sorumluluk Projesi için cemiyet hayatının genç temsilcileri Koruncuk Vakfı ve Yaratıcı Çocuklar Derneği yararına İSTANBUL MARRIOTT HOTEL ŞİŞLİ’nin ev sahipliğinde, TEKTAŞ SAATÇİLİK, PORSCHE  VE LANCÔME’in katkılarıyla, 17 Nisan 2014, Perşembe gecesi HARVEY NICHOLS defilesinde podyuma çıktılar. Sevilen sanatçı YALIN projeye özel bestelediği “Bir Şey Olmaz Bize”  şarkısını sahnede ilk kez seslendirdi.

İstanbul Marriott Hotel Şişli’ nin ev sahipliğinde, stil ikonlarının tercih ettiği markaları bünyesinde barındıran Harvey Nichols defilesi, 17 Nisan Perşembe akşamı gerçekleşti. Ünlü sanatçı YALIN’ın proje için özel bestelediği “Çocuklar Aşkına” şarkısını çocuklarla sahnede seslendirmesi gecenin en hoş sürpriziydi. Defilede lüks saat ve mücevher markalarının Türkiye’ deki öncüsü Tektaş Saatçilik, koleksiyonerler için hazırlanan özel ve yurt dışından gelen ürünlerini sergiledi. Güzelliği ve mutluluğu değerli kılan Lancôme ürünleriyle defilede son trend makyajlarını uygularken, araba tutkunlarının vazgeçilmez markası Porsche yeni çıkan SUV modeli Macan’i davetlilerin beğenisine sundu. 

Koruncuk Vakfı Başkan Yardımcısı Berrin Yoleri’ nin öncülüğünde organize edilen etkinlik; Demet Sabancı Çetindoğan, Didem Çapa, Feryal Gülman, Merih Turan, İdil Fırat, Beyza Arslan, Gül Gölge Saygı, Yasemin Masis, Elif Erez ve Begüm Eyilik’ in destekleriyle gerçekleşirken, defilenin koreografisini Öner Övez ve ekibi, stylingi Hakan Öztürk, müziklerini DJ Funky “C”, saç tasarımlarını No:21 İbrahim Zengin, teknik donanımını Staras gönüllü olarak yaptı. Basın ve halkla ilişkileri ise Inhouse İletişim tarafından yürütüldü.

Alpin Şahin, Kerim Sabancı, Tuğana Savgı ve Lara Türker’in sunuculuklarını yaptıkları defilenin ardından DJ Funky “C” tarafından  gerçekleştirilen After Party’de, ünlü DJ  muhteşem performansı ve genç keman virtiözü Ezgi Yürümez ile hazırladıkları  sürpriz müziklerle davetlilere keyifli saatler geçirttiler.

Tüm geliri TÜRKİYE KORUNMAYA MUHTAÇ ÇOCUKLAR VAKFI ve  YARATICI ÇOCUKLAR DERNEĞİ' ne bağışlanan defilede toplam 65 genç; Ali Arıkonmaz, Ali Murat Kutvan, Ali Saygı, Alihan Atadeniz, Alp Mızraklı, Alp Şen, Arya Doğulu, Aslan Kemal Gülman, Aslıgül Orman, Ateş Atilla, Begüm Eyilik, Begüm Gazioğlu, Begüm Karadayı, Begüm Şen, Buse Yoleri, Can Fırat, Cansu Alp, Cengizhan Ayan, Ceylan Kendir, Damla Soyuer, Defne Tanık, Defne Tiftik, Deniz Sanal, Deren Okçu, Dila Bulut, Dila Özer, Ece Doğulu, Ece Kerimoğlu, Ece Kıral, Emil Ata Güzeliş, Emir Delikan, Emir Saygı, Emre Çüngüşlügil, Gül Gölge Saygı, Hasan Şer, Ilgın Dalan, İdil Fırat, Kağan Yurttaş, Kerim Hitay, Kevin İlyas Ata Güzeliş, Lara Türker, Leyla Çiftkurt, Lidya Eman, Mehmet Arıkonmaz, Mert Yoleri, Merve Haşhaş, Merve Üstünel, Mina Tabanlıoğlu, Minel Karakaşlı, Muratcan Arslan, Naz Kıral Günday, Nazlı Orman, Nazlı Soylu, Nazlı Yazıcı, Nida Bulut, Özge Akyiğit, Seba Güceylioğlu, Seray Kurt, Sinem Akay, Tuğana Savgı, Tumay Özkök, Yasemin Külür, Yasemin Masis, Yasmin Karadayı ve Yıldız Özer “Çocuklar Aşkına” podyumda yürüdü.

Çocuklarımız adına çalışan Koruncuk Vakfı ve Yaratıcı Çocuklar Derneği’nin, faaliyetlerine katkı sağlamak ve gençlerimizin sosyal sorumluluk bilincini geliştirerek bu alanda yapılacak çalışmalara dahil etmek amacıyla her yıl tekrarlanmak üzere 2013 yılında başlatılan, bir sosyal sorumluluk projesidir.

To Top ↑